Hakkımızda

oyun.com, Türkiye'nin sektördeki tek ve öncü anonim şirketidir. Aktif ve dinamik ekibimizle, değerli oyuncularımıza ve müşterilerimize en uygun fiyatları en hızlı şekilde sunmayı hedefliyoruz. Geniş ürün yelpazemizi sürekli güncelleyerek, yurt içi ve yurt dışından erişebileceğiniz tüm sektörel ürünleri sizlere sunuyoruz. Canlı destek ekibimiz her zaman sorularınızı yanıtlamaya hazırdır ve sizden gelen her türlü geri bildirimi önemsiyoruz.

oyun.com olarak, sizlere kolayca aradığınızı bulabileceğiniz bir platform sunmayı amaçlıyoruz. Ürünlerimiz, ödeme seçeneklerimiz ve personelimizle sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışıyoruz. Sosyal medya ve web sitemiz aracılığıyla sizleri her konuda bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Dijital dünyanın yanı sıra fuarlar ve etkinliklerde de sizlerle buluşmayı umuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hopi Paracıklarımı nasıl kullanabilirim? Hopi Paracıklarımı nasıl kullanabilirim?

Hopi Paracıklarımı nasıl kullanabilirim?

oyun.com'da Paracıklarınızı kullanabilmeniz için Hopi'de en az 15 Paracık sahibi olmanız gerekmektedir. Hopi Paracıklarınızı, Joypara Transfer, Yayıncıya Destek, Perdigital Bonus Kodu ve GSM Paket TL yükleme hariç her alışverişte; sepet alt limiti 15 TL ve üzeri olacak şekilde harcayabilirsiniz. oyun.com'da Tek seferde en fazla 50 Paracık, 1 gün içerisinde en fazla 250 Paracık kullanılabilir. Paracık kullanılan alışverişlerden Perdigital Bonus kazanılmaz. Daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Hopi Paracıklarım gitti fakat alışverişim tamamlanmadı.

oyundan’den Hopi girişi yaparak alışveriş yapmaya çalışırken Paracıklarınızın gittiğini fakat alışverişinizin tamamlanmadığını düşünüyorsanız 0850 200 66 88 numarasından Hopi destek birimi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İşleminiz Hopi tarafından kontrol edildikten sonra Hopi, konu hakkında tarafımızla iletişime geçecektir ve ilgili düzenlemeler sağlanacaktır. Kontrollerin sağlanabilmesi için Hopi destek birimine Perdigital referans numaranızı da iletmenizi rica ederiz. Perdigital Referans Numarası, bakiye yükleme işlemlerinizi kolaylaştırmak için verilen ve Perdigital.com’a üye girişi yaptıktan sonra, HESABIM menüsünün altında görebileceğiniz “3333” ile başlayan 12 haneli numaradır.

Ödeme bildirimi nedir? Ödeme bildirimi nasıl yapılır?

oyun.com'a havale/EFT yöntemiyle bakiye yüklerken, Referans Numaranızı, işlemin "Açıklama" kısmına yazmanız halinde gönderdiğiniz tutar, ödeme bildirimi yapmanıza gerek kalmadan, en kısa süre içinde Perdigital.com hesabınıza aktarılır. Bu şekilde gerçekleştirilen ödemeler, doğrudan ilgili Referans Numarası'na ait oyun.com hesabına geçeceği için, havale/EFT işlemini tamamlamadan önce mutlaka yazdığınız Referans Numarası'nı dikkatle kontrol etmenizi ve Referans Numaranızı doğru biçimde yazdığınızdan emin olduktan sonra işlemi tamamlamanızı rica ederiz. Havale/EFT işlemi esnasında açıklama kısmına Referans Numaranızı yazmamanız halinde, "Havale/EFT" sayfamızda yer alan "Ödeme Bildirimi >>" bağlantısına tıklayarak ödeme bildirimi yapmanız gerekir.

Steam Cüzdan Kodu nasıl kullanılır? Steam Cüzdan Kodu nasıl kullanılır?

oyun.com'dan satın aldığınız Steam Cüzdan kodunu kullanmak için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.

1. Tarayıcınızdan https://store.steampowered.com/ sitesine gidin.
2. Steam hesabınıza giriş yapın.
3. Sağ üstte yer alan kullanıcı adınıza tıklayarak, "Hesap Detayları" seçeneğini seçin.
4. "Steam Cüzdanınıza para ekleyin" seçeneğine tıklayın.
5. Açılan pencerede "Bir Steam Cüzdan Kodu ya da Hediye Kartı Kullan" seçeneğine tıklayın.
6. oyun.com’dan satın aldığınız Steam Cüzdan Kodu alana girin ve "Devam Et" butonuna tıklayın.
7. Satın aldığınız kadar Steam Cüzdan Kodu, hesabınıza yüklendi.